Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane są w codziennej pracy z pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Zobacz
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których towary są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, producenci następujących marek na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.